Přejít na článek: Sekání trávy v neděli a o svátcích

Sekání trávy v neděli a o svátcích

Odesílatel: Pruchova

Zpráva

Jak je možné, že v neděli 5. 6. 2016 od 7:30 do 13:00 (zatím) někdo seká trávu u hospody u vlakového nádraží. Obtěžuje to, navíc seká i soukromou zahrádku. Proč se tyto úpravy neprováději ve všední den? Proč musíme my, kteří chodíme do práce i v sobotu jediný volný den trpět tímto kraválem? Vím, že mi nikdo neodpoví, to je pro Tachov typické. P.

ODPOVĚĎ:

Vážená paní Průchová,
děkujeme za upozornění ve věci sekání trávy dne 5.6.2016 a zároveň Vám sdělujeme následující:
Dodavatelská firma na údržbu zeleně měla dosud povolení sekat v době od 9:00 do 14:00 hod v neobydlených částech města.
Bohužel došlo k Vámi popisované situaci a tím i k nedodržení výše uvedené podmínky. Tato skutečnost byla s prováděcí firmou řešena dne 8.6. na pravidelné poradě a
výsledkem je striktní zákaz sekání trávy na území města v neděli a ve svátcích. Povoleno je sekání pouze v odlehlých částech (například Vysoká, Minerálka atd.)
Ještě jednou děkujeme za upozornění a omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.
S pozdravem Pavel Bluma

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Sekání trávy v neděli a o svátcích