Přejít na článek: Zpráva k otevření areálu Mže od projekční kanceláře ATELIER U5 s.r.o.

Zpráva k otevření areálu Mže od projekční kanceláře ATELIER U5 s.r.o.

Společnost ATELIER U5 s.r.o. v zastoupení pana Ing. Ivana Šillara připravila krátkou zprávu ku příležitosti slavnostního otevření areálu Mže 31. března 2023. Město Tachov děkuje za dosavadní spolupráci.

Celý tým Ateliéru U5 se v průběhu přípravy a realizace projektu snažil navrhnout co nejlepší řešení, které by bylo co nejvíce přizpůsobeno potřebám města Tachov a jeho obyvatel. Navrhli jsme nové dispoziční uspořádání bez návaznosti na původní projektové dokumentace z roku 2018, které umožnilo výrazné zlepšení funkčnosti a estetického vzhledu celého areálu MŽE při minimálních investičních nákladech.

Hlavním cílem bylo vytvořit moderní kulturní centrum, které bude sloužit potřebám místních obyvatel i návštěvníků Tachova. Projekt zahrnoval rozsáhlé stavební úpravy a přístavbu, která rozšířila původní prostor a vytvořila nové funkční celky. V rámci projektu jsme se mj. zaměřili na vytvoření multifunkčního sálu, který umožňuje pořádání různých kulturních akcí, koncertů, divadelních představení. Navrhli jsem moderní zvukový a osvětlovací systém, aby bylo možné využívat sál v co nejvyšší kvalitě.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se podíleli na tomto projektu, zejména městu Tachov, dodavatelům a všem našim kolegům z ATELIER U5 s.r.o. Doufáme, že nový kulturní dům Mže se stane místem setkávání a kulturních zážitků pro celou komunitu Tachova a okolí.

Těšíme se na další příležitosti spolupráce s městem Tachov.

Ing. Ivan Šillar
ATELIER U5 s.r.o.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Zpráva k otevření areálu Mže od projekční kanceláře ATELIER U5 s.r.o.