Přejít na článek: Závazné standardy veřejného osvětlení města Tachov

Závazné standardy veřejného osvětlení města Tachov

Závazné standardy veřejného osvětlení města Tachov pro roky 2020 - 2025 stanovující podmínky pro jeho výstavbu, obnovu a údržbu byly schváleny radou města Tachov dne 11. března 2020 usnesením č. 29/823.

Veřejné a slavnostní osvětlení ve městě Tachov je tvořeno souborem zařízení, které tvoří samostatný funkční celek a slouží k osvětlování veřejných komunikací, prostranství nebo objektů.

Městské závazné standardy pro veřejné osvětlení města Tachov stanovují základní podmínky pro jeho výstavbu, obnovu a údržbu. Jsou předpisem pro projektanty, investory, zhotovitele a správce veřejného osvětlení, nejen pro návrh, projekt a realizaci stavby veřejného osvětlení ve městě Tachov, nebo pro vyvolané přeložky či jiná dotčení stávajícího zařízení veřejného osvětlení.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Závazné standardy veřejného osvětlení města Tachov