Přejít na článek: Zásady hospodaření s byty ve vlastnictví města Tachov

Zásady hospodaření s byty ve vlastnictví města Tachov

Zásady upravují postup města Tachov při pronajímání bytů ve vlastnictví města při výkonu vlastnických práv. Vycházejí z příslušných ustanovení zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění. Tyto zásady se vztahují na všechny byty v majetku města, pokud není dále uvedeno jinak.

• Rozhodování o uzavření nájemních smluv, jakož i o dalších právních úkonech souvisejících s nájemním vztahem přísluší Radě města Tachov.
  • Poradním orgánem Rady v bytových záležitostech je bytová komise, jejíž činnost se řídí pravidly schválenými Radou.
  • Uzavíráním nájemních smluv a výkonem dalších práv a povinností souvisejících se správou městských bytů je na základě a v rozsahu uzavřené Smlouvy o poskytování služeb pověřen správce bytové fondu Správa majetku a údržby Tachov s.r.o.
Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Zásady hospodaření s byty ve vlastnictví města Tachov