Přejít na článek: Vyhodnocení soutěže o nejhezčí vánoční výzdobu v roce 2023

Vyhodnocení soutěže o nejhezčí vánoční výzdobu v roce 2023

Soutěže se letos zúčastnilo celkem 13 soutěžících, mezi kterými porota vybrala vítěze ve třech kategoriích - výzdoba okna nebo balkonu/lodžie bytového domu, výzdoba rodinného domu a výzdoba provozovny/sídla firmy nebo organizace.

Děkujeme všem přihlášeným za účast v soutěži o nejhezčí vánoční výzdobu v našem městě v roce 2023. Vážíme si ochoty zapojit se a připravit výzdobu, která obyvatelům města zpříjemnila období adventu. Soutěž se bude opakovat i v příštím roce a doufáme, že jí občané města zachovají přízeň.

Vítězi se s největším počtem hlasů stali:

Lodžie v nejvyšším patře bytového domu č.p. 1729, Jana Ziky (kategorie výzdoba okna nebo balkonu/lodžie bytového domu).

Rodinný dům č.p. 1056, Prokopa Velikého (kategorie výzdoba rodinného domu).

Prostranství před budovou ZŠ Hornická (kategorie výzdoba provozovny/sídla firmy nebo organizace).

Speciální poděkování poroty pak obdržela ulice Ve Vilkách, ze které bylo přihlášeno hned několik velmi kvalitních výzdob.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Vyhodnocení soutěže o nejhezčí vánoční výzdobu v roce 2023