Přejít na článek: Úklid nepořádku v Sokolovské ulici
Zrušit hledání

Úklid nepořádku v Sokolovské ulici

Na základě podnětu přes aplikaci Munipolis byla odstraněna černá skládka v ulici Sokolovská, přidejte se se svými podněty také.

Tachovští občané začínají využívat mobilni rozhlas - podněty v aplikaci Munipolis a město jejich požadavky aktivně řeší. Prvním podnětem, který se podařilo vyřešit byl úklid černé skládky v Sokolovské ulici. Nepořádek se sice nenecházel na městských pozemcích, město se přesto o odklizení odpadků postaralo.

Vítáme podněty aktivních Tachovanů

Není vám lhostejné jak to v našem městě vypadá? Tak se zaregistrujte do aplikace Munipolis a začněte podávat podněty přímo vedení města a úředníkům, kteří se postarají o nápravu situace. Čím více se nás do hlášení podnětů zapojí, tím rychleji budeme mít naše město hezké. Takže se neváhejte zapojit.

Po registraci si stáhnete do mobilního telefonu aplikaci Munipolis (iOSAndroid) a kliknete na kartu Podněty a závady. Tam už můžete nahrát fotografie a napsat komentář. Vše se následně automaticky dostane včetně GPS pozice pracovníkům na úřadě. Během řešení problému jste o postupu informováni, včetně závěrečné zprávy o vyřešení podnětu.

Jaké podněty můžete hlásit

  • Černá skládka, odpadky a nepořádek
  • Přeplněné kontejnery a koše
  • Odstavený autovrak
  • Problém s veřejnou zelení
  • Poškozený chodník, cesta nebo silnice
  • Poškozené lavičky, pískoviště
  • Poškozené sportoviště
  • A spoustu dalších podnětů

Děkujeme Západočeským komunálním službám za spolupráci

Díky skvělé spolupráci Města Tachov se Západočeskými komunálními službami pod vedením pana Gregora se podařilo podnět občana vyřešit během dvou pracovních dní a to i přesto, že se černá skládka nenacházela na pozemcích města.

Město požádá majitele pozemků o řešení

S ohledem na množství odpadu, a to, jak často se tam odpadky vyskytují, bude město jednat s majiteli pozemků o umístění odpadkových košů a pravidelném úklidu. Snad se díky tomu povede podobným věcem do budoucna předcházet.

Aktuality

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Úklid nepořádku v Sokolovské ulici
MUNIPOLIS
Novinky z úřadu přímo
do vašeho telefonu