Přejít na článek: Tachov navštíví prezident republiky Petr Pavel

Tachov navštíví prezident republiky Petr Pavel

Prezident České republiky Petr Pavel navštíví Tachov v úterý 23. ledna 2024. Na své návštěvě má v plánu především pracovní schůzku s radními.

V neveřejné uzavřené diskusi bude prezident republiky řešit zejména aktuální problémy města. Radní upozorní na nedostatky současné legislativy, které samosprávám komplikují řešení jejich problémů.

Krátké setkání s občany města

Během svojí návštěvy 23. ledna věnuje prezident krátký čas také občanům města se kterými se pozdraví po svém příjezdu na tachovském zámku od 15.30. Setkání je otevřené a můžete se ho zúčastnit také, respektujte však bezpečnostní opatření, která budou během návštěvy na zámku zavedena.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Tachov navštíví prezident republiky Petr Pavel