Přejít na článek: Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu ve městě v roce 2023

Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu ve městě v roce 2023

Vyhlašujeme soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu, do které se mohou přihlásit majitelé nebo uživatelé nemovitostí na území města Tachova a jeho osad (Bíletín, Malý Rapotín, Mýto, Oldřichov, Světce, Velký Rapotín, Vítkov a Vilémov).

Cílem soutěže je ocenit občany města, kteří přispívají vánoční výzdobou svých nemovitostí k příjemnému vzhledu města.

Soutěžní fotografie vánoční výzdoby je možné zasílat na mailovou adresu: jan.straka@tachov-mesto.cz spolu s adresou domu nejpozději do 17. prosince 2023. Třetí osoby mohou do soutěže zasílat fotografie pouze se souhlasem vlastníka vánoční výzdoby. Zasláním fotografie souhlasí soutěžící se zveřejněním fotografie na webových stránkách města a jeho sociálních sítích.

Přihlášená vánoční výzdoba musí být viditelná z veřejně přístupné cesty nebo veřejného prostranství.

1. Výzdoba okna nebo balkonu/lodžie bytového domu
  2. Výzdoba rodinného domu
  3. Výzdoba provozovny/sídla firmy nebo organizace

Zaslané fotografie budou vyhodnoceny do konce prosince 2023 a vítěz v každé kategorii bude oceněn věcným darem.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu ve městě v roce 2023