Přejít na článek: Soutěž o nejhezčí květinovou výzdobu ve městě 2023

Soutěž o nejhezčí květinovou výzdobu ve městě 2023

Vyhlašujeme soutěž o nejhezčí květinovou výzdobu, do které se mohou přihlásit majitelé nebo uživatelé nemovitostí na území města Tachova a jeho osad (Bíletín, Malý Rapotín, Mýto, Oldřichov, Světce, Velký Rapotín, Vítkov a Vilémov).

Cílem soutěže je podpořit občany města, kteří přispívají květinovou výzdobou svých nemovitostí k příjemnému vzhledu města.

Soutěžní fotografie květinové výzdoby je možné zasílat na mailovou adresu: jan.straka@tachov-mesto.cz spolu s adresou domu nejpozději do 15. září 2023. Třetí osoby mohou do soutěže zasílat fotografie pouze se souhlasem vlastníka květinové výzdoby. Zasláním fotografie souhlasí soutěžící se zveřejněním fotografie na webových stránkách města a jeho sociálních sítích.

Přihlášená květinová výzdoba musí být viditelná z veřejně přístupné cesty nebo veřejného prostranství.

1. Výzdoba okna nebo balkonu/lodžie
  2. Výzdoba okolí obytného domu
  3. Výzdoba provozovny/sídla firmy nebo organizace

Zaslané fotografie budou vyhodnoceny do konce září 2023 a vítěz v každé kategorii bude oceněn věcným darem.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Soutěž o nejhezčí květinovou výzdobu ve městě 2023