Přejít na článek: Příměstský tábor plný pohybu pro děti i teenagery v Tachově

Příměstský tábor plný pohybu pro děti i teenagery v Tachově

8. – 12. 7. 2024 můžete přihlásit vaše děti (8 – 18 let) na sportovní kemp pod vedením olympionika Jiřího Mužíka

Rozvoj pohybových dovedností na atletickém ovále i vyzkoušení si různých dalších sportů přináší nový příměstský tábor v Tachově. Pro děti bude připraven nabitý sportovní i regenerační program, během kterého si vytrénují obratnost, koordinaci i vytrvalost.

Zázemí tachovských sportovišť a profesionální vedení

V rámci kempu budou zajištěny obědy i svačiny, kempové triko a upomínkové předměty, ale hlavně tým nadšených sportovců - vedoucích - s individuálním přístupem. Samozřejmostí je rozdělení dětí podle věkových kategorií.

Omezené počty přihlášených

Kapacita tábora je omezena, pro prvních 30 přihlášených je cena 4 500 Kč za osobu, pro všechny další již 5 000 Kč. V případě zájmu stačí vyplnit přihlášku a poslat na email info@sportsac.cz, zaplatit zálohu 2 500 Kč na účet 115-7843190297/0100 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a kemp Tachov). Více informací najdete také na stránkách sportsac.cz.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Příměstský tábor plný pohybu pro děti i teenagery v Tachově