Přejít na článek: Obědy zdarma pro děti ve školách

Obědy zdarma pro děti ve školách

Město Tachov poskytuje podporu formou hrazení obědů pro žáky a studenty

Ve spolupráci města Tachova se společností BHS CORRUGATED Fertigungs, Montage, Service s.r.o. se podařilo získat prostředky na financování pomoci žákům a studentům na tachovských školách. Rodiče žáků a studentů škol zřizovaných městem mohou požádat o úhradu obědů přímo ve své škole nebo prostřednictvím formuláře na webu města.

Kdo má nárok na podporu

• Žáci a studenti základních škol v Zárečné, Hornické a Kostelní ulici
  • Složitá finanční situace rodiny
  • Pobírání příspěvků státní sociální podpory

Posouzení nároku na podporu vyřizuje Odbor školství ve spolupráci s Odborem sociálních věcí na základě doporučení školy.

Jak si o podporu zažádat

1. O podporu lze zažádat osobně na kontakním místě Tachovského záchranného kruhu.
  2. O podporu lze žádat také jednoduše vyplněním On-line formuláře

V obou případech budete muset doložit doklady o příjmech a doklady o pobíraných dávkách, aby byla prokázána individuální potřebnost podpory.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Obědy zdarma pro děti ve školách