Přejít na článek: Nejhezčí tachovská vánoční výzdoba 2022

Nejhezčí tachovská vánoční výzdoba 2022

Ve středu 21. prosince rada města vyhodnotila nultý ročník soutěže o nejhezčí vánoční výzdobu. Soutěžilo se ve třech kategoriích - výzdoba rodinného domu, výzdoba okna/balkonu bytového domu a výzdoba provozovny/sídla firmy nebo organizace.

Do každé kategorie se přihlásil alespoň jeden soutěžící. Velká konkurence byla v kategorii výzdoba rodinného domu, do které se přihlásilo hned šest vánočně vyzdobených domů a jejich zahrad.

Výsledky soutěže

1. místo v kategorii "Výzdoba okna nebo balkonu/lodžie bytového domu" získala výzdoba v ulici Školní

1. místo v kategorii "Výzdoba provozovny/sídla firmy nebo organizace" obdržela firma Elektro Hošek v ulici Na Stráni

1. místo v kategorii "Výzdoba rodinného domu" s největším počtem hlasů získala výzdoba v ulici Rumplerova

Speciální ocenění rady města za tradiční přístup k vánoční výzdobě získala výzdoba domu v ulici Petra Jilemnického

Všichni výherci i soutěžící budou kontaktováni jednotlivě.

Udělejme si město hezčí

Místostarosta Jan Straka (Za lepší Tachov) k soutěži uvedl: "Nápad na vyhlášení soutěže přišel ze dne na den a nebylo mnoho času na přípravu pravidel a propagaci soutěže. Proto jsme se rozhodli jen pro vyhlášení zkušebního nultého ročníku. Mám tady velkou radost, že se Tachováci do soutěže zapojili a přál bych si, aby nám ve městě vznikla nová tradice a podpořila se zdravá přátelská soutěživost mezi majiteli nemovitostí."

Děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili. Všichni, kteří rádi soutěžíte a děláte své okolí hezčí se můžete těšit na další soutěž - O nejhezčí květinovou výzdobu.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Nejhezčí tachovská vánoční výzdoba 2022