Přejít na článek: Kulturní život v Tachově: Kulatý stůl

Kulturní život v Tachově: Kulatý stůl

Pořádáte v Tachově kulturní nebo společenské akce? Chcete vědět jaké podmínky aktuálně město nabízí a jaké jsou změny v možnostech finanční podpory ze strany města? Přijďte na první kulatý stůl ke kulturnímu životu v Tachově.

Ve čtvrtek 26. ledna od 18.00 proběhne v Muzeu Českého lesa první veřejný kulatý stůl, který pořádá vedení města pro pořadatele a veřejnost, která se podílí na kulturním životě v Tachově.

Na setkání vás zve Rada města Tachova a radní pro kulturu, cestovní ruch, památkovou péči a přeshraniční spolupráci PhDr. Jana Hutníková.

Vítáni jsou všichni zájemci o kulturní dění ve městě, kteří mají zajímavé podněty k této problematice. Cílem setkání je nastavit vzájemnou spolupráci pořadatelů mezi sebou i s vedením města a také sběr podnětů a nápadů k dalšímu směřování v této oblasti.

Chybí Vám něco v jinak bohaté kulturní nabídce města? Máte nápady, jak věci zlepšit? Chcete být pořadatelem? – Přijďte nám to sdělit.

Program setkání

1. Seznámení s podmínkami pořádání akcí ve městě
  2. Dotační možnosti pro kulturní akce (místostarostka Vedula Machová)
  3. Možnosti spolupráce pořadatelů s městem (radní Vít Rožmberský)
  4. Představení pracovní verze plánu kulturních akcí ve městě na rok 2023
  5. Workshop na téma silných a slabých stránek kulturního a společenského života
  6. Diskuze

Přihlaste se k události pořádané Městem Tachov on-line na facebookové události Kulturní život v Tachově: Kulatý stůl.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Kulturní život v Tachově: Kulatý stůl