Přejít na článek: Oslava 30. výročí Městské policie Tachov

Oslava 30. výročí Městské policie Tachov

Přijďte se v sobotu 10. června od 9.00 do 14.00 podívat na městský stadion, kde uvidíte ukázky práce městské policie a složek integrovaného záchranného systému.

Při příležitosti 30. výročí městské policie jsme připravili společně se složkami integrovaného záchranného systému a jejich partnerů pro širokou veřejnost akci Den s integrovaným záchranným systémem. Během dne uvidíte akci jednotlivé složky integrovaného záchranného systému, techniku, výstroj, ukázky práce i zásahů. Připravený je i program pro dětské návštěvníky. Po celou dobu bude otevřen stánek s občerstvením.

Městská policie je s námi 30 let

Městská policie Tachov vznikla 1. ledna 1993. Od svého založení dohlíží na dodržování zákona, závazných vyhlášek a nařízení města, na bezpečnost a plynulost provozu, ale také na dodržování pořádku a čistoty na veřejných prostranstvích. V neposlední řadě se zaměřuje i na prevenci kriminality.

Současným vedoucím strážníkem je Jan Habrdle, který má ve sboru 16 strážníků a 4 praconíky pultu centrální ochrany. Již od roku 1993 jsou stále ve službě strážníci Ivan Bolech, Stanislav Beck a Vladimír Ditrych.

Na oslavě uvidíte

• Dynamické ukázky speciální pořádkové jednotky
  • Policejní psovody
  • BESIP tým