Přejít na článek: Upozornění pro řidiče - částečná uzavírka silnice II/198 - Tachov, Sokolovská ulice
Zrušit hledání

Upozorňujeme řidiče na částečnou uzavírku silnice II/198 v Tachově v úseku cca od místa pro přecházení u křižovatky silnice II/198 „Sokolovská" a MK 4b „Fučíkova" (tj. za sjezdem na parkoviště prodejny TESCO) až po křižovatku silnice II/198 „Sokolovská" a místních komunikací MK 31c „MK ke Kendrionu" a MK 157b „Sokolovská" (tj. konec obce Tachov, začátek obce Vítkov).

Společnost Silnice Horšovský Týn a. s. zde bude v termínu od 01.08.2020 do 30.09.2020 provádět opravu asfaltobetonového povrchu silnice II/198. Objízdná trasa se nestanovuje. Provoz bude veden po zbývající volné části vozovky v režimu přechodné úpravy provozu.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Upozornění pro řidiče - částečná uzavírka silnice II/198 - Tachov, Sokolovská ulice