Přejít na článek: Týden hokeje
Zrušit hledání

Týden hokeje

Velká jízda začíná prvním krokem

Úterý 21. 1. 2020 od 17.00

Konec: Úterý 21. 1. 2020 do 19.00

Vstupné: 0 Kč
Předváděcí akce

Zimní stadion

Pobřežní 1547, 34701 Tachov

V úterý v 17 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou HC – Tachov ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimního stadionu v Tachově akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Pavla Hrůšu (tel. 725 045 601) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. S. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná posedmé po celé České republice a celkově už poosmé. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 25 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Týden hokeje