Přejít na článek: Rada města
Zrušit hledání

Rada města

Členové rady města v roce 2018 - 2022

Starosta

  • Mgr. Ladislav Macák

Místostarosta

  • Ing. Josef Horáček

Členové rady města

  • Mgr. Zdeněk Hnát
  • Jaroslav Dvořák
  • Mgr. František Meinl
  • Mgr. Petra Braunová
  • Mgr. Iveta Sochorová


 Termíny zasedání Rady města Tachova:

01.07.2020

05.08.2020

09.09.2020

23.09.2020

14.10.2020

11.11.2020

02.12.2020

16.12.2020




Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Rada města