Výročí 590 let bitvy u Tachova

Dnes je čtvrtek 27. duben 2017, Svátek má Jaroslav
Město Tachov oficiální informační web města

Městský úřad Tachov

Hornická 1695, 347 01 Tachov

Elektronická podatelna
ID Datové schránky:
2tubyxs
IČ: 00 26 02 31
DIČ: CZ 00 26 02 31

Poruchy

Zjistili jste závady na městském majetku jako jsou poruchy osvětlení, rozbitá silnice, chodník nebo něco podobného? Informujte nás o tom, ať to můžeme dát do pořádku.

Nahlášení poruchy

Dětské hřiště v Plánské ul.

Dotaz:

Odesílatel: Václav Nečil
Zpráva

Dobrý den. Je to už zhruba dva roky co jsem měl na Vás dotaz ohledně dětského hřiště v v tachovskych kasárnách. Bylo mi odpovězeno,že je v plánu. Mohu se po dvou letech zeptat co to znamená v plánu? Děti si tu hraji mezi auty a na asfaltovem povrchu. Proč jsou kasárna co se týká zvelebování tolik opomíjena? Dětský koutek mají i bytovky za penzionem a to jsou taky jen tři a byli postaveny později než rekonstruované domy po vojácích. Mohu podniknout nějaké kroky já sám, které by mohli pomoci ke stavbě dětského koutku? Děkuji za odpověď. Václav Nečil,

Odpověď:

Vážený pane Nečile,

v odpovědi na Váš dotaz ohledně dětského hřiště v areálu bývalých kasáren Vám sdělujeme následující informace. Město Tachov v roce 2012 mělo zpracováno projekt na výstavbu hřiště v Plánské ulici a byla podána žádost o dotaci z nadace ČEZ projekt Oranžová hřiště. Město bohužel nebylo jako žadatel úspěšné. Co se týká Vámi zmiňovaného dětského koutku u bytových domů v ulici Ve Vilkách – tam si původně občané se souhlasem města vybudovali koutek na vlastní náklady a poté, když již nebylo v jejich silách se o hřiště starat, bylo po dohodě s městem hřiště předáno pod správu města.

Po projednání Vaší žádosti s vedením města bude vybudování dětského hřiště zařazeno do rozpočtu města na příští rok. Děkujeme Vám za podnět a za nabídku případné pomoci, která by v budoucnu mohla spočívat například v občasném dohledu nad hřištěm, aby nebylo ničeno vandaly .

Pavel Bluma

vedoucí investičního odboru

Otevřít

Městský úřad Tachov

Hornická 1695, 347 01 Tachov

Elektronická podatelna
ID Datové schránky:
2tubyxs
IČ: 00 26 02 31
DIČ: CZ 00 26 02 31
Zavřít

Forma uveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla uveřejněná v příloze této vyhlášky.

© 2014 Město Tachov, KETNET s.r.o. (internetové stránky, elektronické obchody, webové prezentace)